Forum o SRK i Kajol

Zapraszamy stań się jednym z Nas

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
Witam chciała bym bardzo serdecznie zaprosić Was do dołączenia do polskiej grupy SRK założoną przez Naszą użytkowniczkę simran-aliya-khan oto link do grupy https://www.facebook.com/groups/303923736481235/ Serdecznie zapraszam.

#1 2010-10-13 19:41:07

 Priyanka

Zakochana w SRK i Kajol

26195698
Skąd: Elbąg
Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 3167
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh Khan
Ulubiona aktorka: Pryianka Chopra / Kajol
Ulubiony film: K3G,Don,KANK,MNIK,KHNH, i inne
Ulubiona para filmowa: Priyanka i SRK/ Kajol i SRK
Opis: :)
WWW

Shah Rukh Khan zaprezentuje MNIK na V Festiwalu Filmowym w Rzymie

http://img26.imageshack.us/img26/6029/news3.jpg




Shah Rukh Khan wkrótce wyjeżdża do Niemiec, gdzie zaczynają się zdjęcia do "Dona 2". Plan pracy na pewno będzie napięty, jednak King Khan znajdzie też chwilę na wizytę w Rzymie.
W dniach od 28 października do 5 listopada w stolicy Włoch odbędzie się V edycja Rome Film Festival. Podczas festiwalu pokazany zostanie m.in. nowy film Keiry Knightley i Evy Mendes "Last Night". Będzie można zobaczyć również "Rabbit Hole", w którym jedną z głównych ról zagrała Nicole Kidman.
Z okazji 100 rocznicy urodzin Akiry Kurosawy odbędzie się pokaz specjalny filmu japońskiego mistrza "Rashomon". Widzowie zobaczą również odrestaurowaną wersję filmu Federico Felliniego "Słodkie życie". Seans ma związek z 50 rocznicą powstania tego klasycznego dzieła.
Wśród gości festiwalu znajduje się też Shah Rukh Khan, który zaprezentuje film Karana Johara "My Name Is Khan". MNIK zostanie pokazany poza konkursem.
Seans zaplanowany jest w ramach sekcji "Spettacolo" (spektakl, pokaz) i odbędzie się 31 października o godz.19.30 w Auditorium Sala Petrassi. Shah Rukh wygłosi wprowadzenie do filmu. Widzowie włoscy zobaczą skróconą, czyli europejską wersję filmu.
W programie festiwalu znajduje się taka notka:
"Shah Rukh Khan, aktor indyjski, znany także jako King Khan, przedstawi film w reżyserii Karana Johara "My Name Is Khan". SRK gra indyjskiego muzułmanina, który wyemigrował do San Francisco. Bohater filmu cierpi na łagodną formę autyzmu, jest naiwny i sympatyczny. Żeni się z Mandirą, która jest wyznania hinduistycznego. Jednak tragedia Twin Towers (WTC) zmienia nastawienie Amerykanów i bohaterowie będą musieli stawić czoła trudnej sytuacji."

Zródło:  http://www.kingkhan.pun.pl/index.php tłumaczenie: Verma

Ostatnio edytowany przez Priyanka (2010-10-15 14:12:42)

Offline

 

#2 2010-10-14 14:06:03

Verma

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Shah Rukh Khan zaprezentuje MNIK na V Festiwalu Filmowym w Rzymie

To jest news mojego autorstwa, z forum kingkhan.pun.pl. Na moim forum jest podana informacja na temat objęcia tłumaczeń ochroną praw autorskich. za łamanie tych przepisów grozi odpowiedzialność karna.
Właściwe źródło http://www.kingkhan.pun.pl/index.php tłumaczenie: Verma

Mam nadzieję, że muszę to pisać już po raz ostatni i więcej takie historie nie będą mieć miejsca. Strona, którą podajecie jako źródło, przepisów prawa przestrzega i podaje źródła właściwie. Nic się po drodze nie zmienia i news jest nadal mój. Może tak popracujcie trochę samodzielnie, bo kradzież cudzej pracy na pewno nie jest powodem do dumy.

Offline

 

#3 2010-10-14 16:04:06

 Avantika

Moderator

286365
Skąd: mam w sobie to coś? :D
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 3461
Punktów :   25 
Ulubiony aktor: Only and One King Khan <33
Ulubiona aktorka: Kareena | Rani
Opis: opisujący opisowość opisu xDD
WWW

Re: Shah Rukh Khan zaprezentuje MNIK na V Festiwalu Filmowym w Rzymie

Moderatorem tego działu nie jestem, ale Ciebie Priyanka proszę o zmianę - podanie aktywnego źródła. A następnym razem o dokładne sprawdzanie skąd dany news jest i kto jest autorem tłumaczenia.

Verma,
Napisałaś  "Może tak popracujcie trochę samodzielnie, bo kradzież cudzej pracy na pewno nie jest powodem do dumy." To raczej było przez małą nieuwagę. Priyanka nie napisała, że sama to przetłumaczyła prawda? Na tamtym forum musiała nie zauważyć, że news został skopiowany z innej strony.
Jeżeli chodzi o samodzielność, to na naszym forum mało który news został skopiowany skądkolwiek. Aczkolwiek nie zaprzeczam, że nie ma takich wcale, bo kilka jest. Sporo tłumaczymy sami.
Rozumiem Cię, bo sama tak reaguję jak widzę gdzieś swoje newsy, ale Administracja nie Bogowie.. nie zawsze sprawdza się, czy w podanym przez użytkownika źródle przypadkiem nie podano innego.

Ostatnio edytowany przez Avantika (2010-10-14 16:12:20)


http://img580.imageshack.us/img580/3306/sigtyyy4.jpg
KKR - King Khan Rocks!
Forum Króla - KingKhan
blog Zapraszam!

Offline

 

#4 2010-10-15 00:56:15

Verma

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Shah Rukh Khan zaprezentuje MNIK na V Festiwalu Filmowym w Rzymie

Cóż, ja bym tego nieuwagą nie nazwała, ponieważ zdarzyło się to nie jeden raz, a trzy. Nie przypominam też sobie, żeby ktoś prosił mnie o możliwość wykorzystania moich tłumaczeń, a tego wymaga zapis "Wszelkie prawa zastrzeżone", który umieszczony jest na moim forum. W tym sensie umieszczenie tych tłumaczeń u was jest kradzieżą, nawet jeżeli ktoś się pod moją pracą nie podpisał.
Poza tym w innych wypadkach i źródło i tłumacz jest podany, dziwnym trafem nie dotyczy to tylko materiałów mojego autorstwa.
Obsługa forum odpowiada za działania Użytkowników w ramach obowiązujących przepisów prawa. Rozumiem, że ty nie możesz dokonać edycji czy usunąć wątku, ale na tym forum jest kilku adminów i od nich spodziewam się szybkiej reakcji.
Ja poczekam, ale uprzedzam, że pisać już tu nie będę. Jeżeli nie doczekam się właściwych działań ze strony administracji forum, będę zmuszona do skierowania tej sprawy do odpowiednich władz.

Offline

 

#5 2010-10-15 14:12:25

 Priyanka

Zakochana w SRK i Kajol

26195698
Skąd: Elbąg
Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 3167
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh Khan
Ulubiona aktorka: Pryianka Chopra / Kajol
Ulubiony film: K3G,Don,KANK,MNIK,KHNH, i inne
Ulubiona para filmowa: Priyanka i SRK/ Kajol i SRK
Opis: :)
WWW

Re: Shah Rukh Khan zaprezentuje MNIK na V Festiwalu Filmowym w Rzymie

Przepraszam za błąd , ale nie wiedziałam że to jest news Twojego autorstwa, jeszcze raz przepraszam

Ostatnio edytowany przez Priyanka (2010-10-15 14:25:05)

Offline

 

#6 2010-10-15 16:25:17

 Avantika

Moderator

286365
Skąd: mam w sobie to coś? :D
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 3461
Punktów :   25 
Ulubiony aktor: Only and One King Khan <33
Ulubiona aktorka: Kareena | Rani
Opis: opisujący opisowość opisu xDD
WWW

Re: Shah Rukh Khan zaprezentuje MNIK na V Festiwalu Filmowym w Rzymie

Verma napisał:

Poza tym w innych wypadkach i źródło i tłumacz jest podany, dziwnym trafem nie dotyczy to tylko materiałów mojego autorstwa.

Wychodzi na to, że te inne newsy dodane zostały przez innych użytkowników.
--
W każdym razie, przepraszam w imieniu administracji (pozwolę sobie jako mod) jeszcze raz.
Nie powtórzy się więcej.


http://img580.imageshack.us/img580/3306/sigtyyy4.jpg
KKR - King Khan Rocks!
Forum Króla - KingKhan
blog Zapraszam!

Offline

 

#7 2010-10-15 17:16:59

 Nadiya

Domownik

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 1867
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shah Rukh Khan & Imran Khan <3
Ulubiona aktorka: Kajol
Ulubiony film: DDLJ/KKHH/MNIK/K3G
Ulubiona para filmowa: SRK & Kajol/Saif & Rani
Opis: Uśmiechnij się! :D

Re: Shah Rukh Khan zaprezentuje MNIK na V Festiwalu Filmowym w Rzymie

Fajnie, że już się wszystko wyjaśniło
---------------------------------------------
A news bardzo fajny, cieszę się, że Bollywood zaprezentuje się na takim Festiwalu


Someone… Somewhere… is made for you.

Offline

 

#8 2010-10-16 01:37:19

Verma

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Shah Rukh Khan zaprezentuje MNIK na V Festiwalu Filmowym w Rzymie

To dobrze, że udało się tę sprawę zakończyć w taki sposób. Mam nadzieję, że podobne sytuacje już nie będą miały miejsca.

Offline

 

#9 2010-10-16 08:44:31

 Priyanka

Zakochana w SRK i Kajol

26195698
Skąd: Elbąg
Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 3167
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh Khan
Ulubiona aktorka: Pryianka Chopra / Kajol
Ulubiony film: K3G,Don,KANK,MNIK,KHNH, i inne
Ulubiona para filmowa: Priyanka i SRK/ Kajol i SRK
Opis: :)
WWW

Re: Shah Rukh Khan zaprezentuje MNIK na V Festiwalu Filmowym w Rzymie

Przepraszam, nie będą miały już

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Villa Sofia Casa Los Angeles Mancora weekend w wellness Ciechocinek