Forum o SRK i Kajol

Zapraszamy stań się jednym z Nas

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
Witam chciała bym bardzo serdecznie zaprosić Was do dołączenia do polskiej grupy SRK założoną przez Naszą użytkowniczkę simran-aliya-khan oto link do grupy https://www.facebook.com/groups/303923736481235/ Serdecznie zapraszam.

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Kajol opowiada o rodzinie i karierze...

#1 2010-09-22 22:15:02

 Priyanka

Zakochana w SRK i Kajol

26195698
Skąd: Elbąg
Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 3167
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh Khan
Ulubiona aktorka: Pryianka Chopra / Kajol
Ulubiony film: K3G,Don,KANK,MNIK,KHNH, i inne
Ulubiona para filmowa: Priyanka i SRK/ Kajol i SRK
Opis: :)
WWW

Kajol opowiada o rodzinie i karierze...

Zaczęłaś karierę bardzo wcześnie, w wieku zaledwie 17 lat porzucając szkołę. Co nakłoniło cię do podjęcia tego kroku? W którym momencie w życiu zdałaś sobie sprawę z tego, że aktorstwo to twoje powołanie?

Nie znam swojego prawdziwego powołania, kto wie, może wciąż go nie znalazłam, ale wtedy to było najbardziej interesujące dla mnie. Czułam, że to może być fajniejsze od nauki i zdawania egzaminów (śmiech), więc po prostu w to wpadłam.

Pozwól nam zerknąć w czasy swojego dzieciństwa. Jakie jest twoje najwcześniejsze wspomnienie związane z kinem?

Miałam wspaniałe dzieciństwo wypełnione zabawą z moimi krewnymi, moją mamą wożącą nas do Lonavala i całkowitą przyjemnością. Moje najwcześniejsze wspomnienie byłoby tymi czarno-białymi filmami Marathi. Mieliśmy duży telewizor z tymi brzydkimi guzikami, wyglądający bardziej jak pudło (śmiech). Chayageet, Chitrahar, później filmy hindi w niedzielę.

Słyszeliśmy, że wolałaś książki od filmów. Nazwałabyś ironią losu fakt, że teraz jesteś ikoną indyjskiej kinematografii?

Tak, książki zamiast filmów o każdej porze. O tak! nazwałabym ironią losu to, że ostatecznie wylądowałam w przemyśle filmowym, ponieważ nigdy nie oglądam moich filmów więcej niż raz. Ale tak, mimo wszystko podoba mi się moja praca i nigdy nie robię niczego na 'pół gwizdka'.

Cała twoja rodzina związana jest z filmem. Powiedziałabyś, że masz to w genach?

Nie wiem czy to geny, ale zrzućmy to na fakt, że cała moja rodzina, mój tata, dziadek, mama zajmowała się tym biznesem, więc wydawało mi się oczywistym, żeby też wybrać tą ścieżkę zawodową. Z drugiej strony nigdy nie byłam wypychana do kina, tylko dlatego, że cała moja rodzina się tym para. Sądzę, że to po prostu naturalna potrzeba. Wychowywanie się w aktorskim środowisku sprawiło, że stało się to nieuniknionym wyborem.

Jak bardzo wczesna krytyka odstraszyła cię od twojej drogi? Czy kiedykolwiek zwątpiłaś w siebie albo przestraszyłaś się?

Jestem swoim największym krytykiem i bardziej niż często krytykuję swoją pracę. Wątpienie w siebie jest dobre, inaczej popadasz w samozachwyt i blokujesz swój rozwój. Zawsze pokornie akceptuję konstruktywną krytykę. Jeżeli jest ona kompletnie nie na miejscu, wtedy najlepszym co można zrobić to zignorować ją i nie pozwolić, żeby zamieszała ci w głowie. Po prostu rób to, co jest ci przeznaczone.

Pochodzisz z rodziny kobiet, które były wystarczająco śmiałe, by wykroczyć poza ówczesność. Jak bardzo wpłynęło to na twoją psychikę?
J
estem kim jestem z powody ludzi, którzy mnie otaczają, a których szanuję. Mam na myśli i moją mamę, i babcię, teściową, szwagierkę czy siostrę , które wniosły wkład w ukształtowanie mnie. nie mogę żadnej pominąć i powiedzieć, że byłabym taka sama bez nich. One nauczyły mnie bardzo wiele, dzięki czemu robię rzeczy w pewien określony sposób. Reasumując: dzisiaj jestem szczęśliwym i zadowolonym człowiekiem żyjącym w zgodzie z samym sobą.

Ty i Ajay wydajecie się być parą idealną. Jaki wysiłek stoi za tym?

Lubimy swoje towarzystwo. Wysiłkiem jest to, że chcemy być ze sobą. Wszystkie związki wymagają pracy nad nimi i oboje zdajemy sobie z tego sprawę. Jako ludzie dogadujemy się ze sobą, więc zgaduję, że częścią wysiłku jest spontaniczne troszczenie się.

Powiedz nam o trzech rzeczach, które uwielbiasz w Ajayu, prywatnie i zawodowo.

Pozwól mi je wyliczyć - 1. Szczerość. 2. Etyka pracy. 3. Jego wybór filmów i to, że zwija się o 6, żeby być z nami.

Czy Nysa jest córeczką tatusia czy mamusi. Od kogo przejęła więcej?

Nysa oczywiście nie widzi nic poza tatusiem, co czyni ją absolutną córeczką taty, ale jest też w niej dużo ze mnie. Sądzę, że ma ona w sobie najlepsze cechy moje i Ajaya, to mówi dumna matka.
Oczywiście, poza mną i jej tatą, Nysa ma swoją indywidualność, charakterystyczne cechy, które tworzą Nysę.

Jak to było pracować z Kareeną po K3G?

Och! Przebyła długą drogę. Dojrzała jako człowiek i artysta. Rozwój jest rzeczą naturalną, a jej umiejętności naprawdę poszły w dobrym kierunku. Ma również w sobie wiele zabawy, trzeba mieć poczucie humoru, inaczej podróż staje się nudna.

Opowiedz nam trochę o wygłupach na planie We Are Family. Jakie są twoje oczekiwania w związku z filmem?

Nie było żadnych wygłupów, wszyscy pracowaliśmy naprawdę ciężko i mamy nadzieję, że film pozostanie w świadomości widzów. Oczywiście, pierwowzorem jest Stepmom, ale mam nadzieję, że We Are Family wykreuje swoją własną tożsamość. To komercyjny film Hindi z indyjskimi wartościami.

Grasz matkę w We Are Family. Czy twoje macierzyństwo było pomocne przy kreowaniu roli?

Praca była prostsza. Sądzę, że byłoby to wyzwanie, gdybym nie była matką. Moja praca domowa była już odrobiona. Ale z drugiej strony Maya jest indywidualnością, więc musiałam stworzyć jej charakter, jej reakcje na sytuacje. Scenariusz jest zawsze moją Biblią i to do mnie należy tłumaczenie informacji w niej zawartych na granie.

Co inspiruje cię jako człowieka?

Powiedziałabym, że moje życie codzienne. Kocham moje życie i podziękowania za to należą się mojej rodzinie, mojej córce, mężowi i mojej powiększonej rodzinie. Lubię siebie, mogę spędzać godziny tylko ze sobą i cieszyć się ze swojego własnego towarzystwa. To całe uczucie bycia w zgodzie ze sobą jest moją siłą witalną.


Czego szukasz w filmach, zanim podpiszesz kontrakt? Co sprawiło, że zrobiłaś We Are Family?

Po pierwsze musi być to dobry scenariusz, po drugie moja rola. Pracuję z Dharmą już jakiś czas i wierzę, że Karan jest zdolny do utrzymania produkcji na wysokim poziomie i stworzenia dobrego produktu. Poza tym WAF jest bardzo dobrze napisanym filmem, scenariusz był bardzo kuszący. Pokochałam Mayę i automatycznie ją sobie wyobraziłam.

Zródło:www.kajoldevgan.dbv.pl

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Kajol opowiada o rodzinie i karierze...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel poxipol wrocław